Davet

 

 


Bölge Bilimi Türk Milli Komitesi’nin (BBTMK), 18. Ulusal Bölge Bilimi ve Bölge Planlama Kongresi bu yıl 10-12 Mayıs 2018 tarihlerinde Marmara Üniversitesi ev sahipliğinde Marmara Üniversitesi Bölgesel Kalkınma Uygulama ve Araştırma Merkezi (MABKAM) tarafından düzenlenecektir.

Kongrenin temel amacı, Türkiye ekonomisi için çok önem taşıyan bölge bilimi alanında çalışan farklı alanlardan bilim insanlarının ve uygulama alanında çalışan araştırmacıların yeni çalışmalarını ve bilgi birikimlerini paylaşmalarını sağlayacak bir ortam yaratmaktır. Kongrenin bir diğer amacı ise, bölge bilimi alanında çalışma yapan genç araştırmacıların bu ortama katılımını sağlamaktır.

Başvuru süresi 18 Mart 2018 tarihine uzatılmıştır. Kongreye katılmak isteyen araştırmacıların özet bildirilerini belirtilen tarihine kadar bbtmk2018.kongre@marmara.edu.tr adresine e-posta ile göndermeleri rica olunur.

Kongreye katılmak için özet bildiri gönderimi yeterlidir. Kabul edilen özetlerden bir özet bildiri kitabı basılacak ve katılımcılara dağıtılacaktır.

Kongre sonrasında basılacak kitapta yer almak isteyen araştırmacıların tam metin bildirilerini 31 Mayıs 2018 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.
Bu sayfa 18. ULUSAL BÖLGE BİLİMİ VE BÖLGE PLANLAMA KONGRESİ tarafından en son 16.03.2018 19:36:48 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM